Zrušenie prac.stretnutia 18.3.2020

Vážení kolegovia,

keďže sa nám začalo šíriť respiračné ochorenie vyvolané koronavírusom COVID-19, zúžené vedenie združenia spoločne s riaditeľkou ZŠ Petra Škrabáka v Dolnom Kubíne (aj na odporúčanie primátora mesta Dolný Kubín) rozhodlo o odložení pracovného stretnutia ZDRUŽENIA ŠKOL S REGIONÁLNOU VÝCHOVOU, ktoré sa malo konať 18.3.2020 v Dolnom Kubíne zatiaľ na NEURČITO.

O novom termíne stretnutia Vás budeme informovať v minimálne 3-týždňovom časovom predstihu, informáciu nájdete aj na našej postupne sa meniacej www stránke: www.regioskoly.sk  . Toto rozhodnutie sa stretlo len s pozitívnymi ohlasmi, tak prosím o akceptovanie uvedenej skutočnosti.

S pozdravom Peter Harmat, ZŠ s MŠ Malatiná, predsedajúca škola Združenia pedagógov zo škôl s reg.výchovou