Pracovné stretnutie v Dobrej Nive

Dňa 7.10.2015 sa v ZŠ s MŠ Juraja Slávika Neresníckeho v Dobrej Nive uskutočnilo pracovné stretnutie členov združenia. Stretnutie otvorila a všetkých prítomných privítala pani riaditeľka hostiteľskej školy p. PaedDr. Mária Slosiariková. Na úvod stretnutia pomocou videoprojekcie predstavila svoju školu a prostredníctvom žiakov – členov DFS Dobronky aj tradície regiónu. Po tomto milom privítaní a otvorení stretnutia odovzdala slovo p. René Kováčikovi, ktorý predstavil harmonogram stretnutia a vysvetlil situáciu okolo vedenia združenia. Členovia združenia sa ďalej venovali príprave tohtoročnej výročnej konferencie, ktorá sa bude konať práve v priestoroch ZŠ s MŠ v Dobrej Nive a na ktorej Vás všetkých čaká viacero prekvapení a noviniek. Ale samozrejme pozornosť bude venovaná aj už osvedčeným prednáškam o regionálnej výchove, diskusii, ale aj tradične úspešnej časti konferencie – detským prezentáciám nazvaným Regionálne pexeso.

V Dobrej Nive sme sa cítili nie len „dobre“ ako to vyplýva z názvu obce, ale priam vynikajúco. Ďakujeme za milé privítanie, bohaté pohostenie a na konferencii sa máme na čo tešiť!  Veríme, že sa spoločne stretneme opäť 6.11.2015 v Dobrej Nive.

Vedenie združenia